Polityka prywatności

Polityka dotycząca prywatności i bezpieczeństwa.

Strona jest udostępniana przez Anonimowych Alkoholików z Intergrupy „Wiedeń” Regionu Europa, która reprezentuje wszystkie polskojęzyczne grupy w Austrii na zewnątrz, i podlega pod Polskie AA. Strona została powołana m.in. w celu realizacji 5 tradycji AA „Każda grupa ma jeden główny cel: nieść posłanie alkoholikowi, który wciąż jeszcze cierpi.
”. Niniejszy dokument wyznacza naszą politykę dotyczącą zbierania, użytkowania i ujawniania pewnych informacji dotyczących Państwa użytkowania Strony. Korzystanie przez Państwa z tej strony oznacza zrozumienie i akceptację warunków niniejszej Polityki Prywatności.

Informacje Osobiste
Z zasady nie prosimy ani nie zbieramy informacji osobistych osób odwiedzających naszą stronę.

Bezpieczeństwo
Jedyne informacje jakie nasza strona gromadzi dotyczą ilości osób odwiedzających naszą stronę i ilości ‚odsłon’ poszczególnych działów na naszej stronie. Służą w tym celu pliki ,,cookies” i są wyłącznie wykorzystywane do monitorowania Strony. Takie informacje będą użyte jedynie w celu poprawienia naszej strony oraz byśmy lepiej mogli rozumieć potrzeby naszych użytkowników. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików ‘cookies’ zgodnie z niniejszą Polityką Prywatności.

Naszą działalność w internecie zabezpiecza firma WordPress. Strona internetowa działa na serwerze zapewniającym odpowiedni poziom bezpieczeństwa, którego oprogramowanie jest cyklicznie uaktualniane.

Strony internetowe osób trzecich
Nasze strony internetowe zawierają linki do stron internetowych osób trzecich. Większość z nich kieruje na podstrony Polskiej Wspólnoty Anonimowych Alkoholików aa.org.pl. Pozostałe są to strony innych Intergrup w Polsce i Europie, Al-Anon oraz biblioteki spikerek. Strony te są poza serwerem w domenie aaaustria.com. Nasza Polityka Prywatności nie stosuje się do tych stron. Umieszczone linki służą wyłącznie dostarczeniu informacji dla osób zainteresowanych tematyką choroby alkoholowej.

Akceptacja niniejszej polityki
Korzystając z tej strony wyrażają Państwo akceptację naszej Polityki Prywatności. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na niniejszą Politykę Prywatności, prosimy nie używać tej Strony. Zachowujemy prawo, wedle naszego uznania, do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce Prywatności w dowolnym terminie, bez konieczności informowania Państwa. W związku z tym użytkownicy Strony powinni od czasu do czasu przeglądać niniejszą Politykę Prywatności w celu zapoznania się ze zmianami. Kontynuacja korzystania z naszej Strony po wprowadzeniu zmian oznacza, że akceptują Państwo te modyfikacje.

Pytania związane z Polityką Prywatności Strony należy kierować na adres: info@aaaustria.com